Uczniowie, Absolwenci

Uczniowie nagrodzeni

Aneta Walorczyk - klasa IV THOR.

Prezes Rady Ministrów co roku wyróżnia osoby, które otrzymują najlepsze wyniki w nauce. W tym roku w naszej szkole tą nagrodą została uhonorowana Aneta Walorczyk z klasy IV THOR.
Uzyskała najlepszą średnią w szkole w roku szkolnym 2015/2016. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Grabianowska - klasa IV THOR

30 listopada 2015 r. w Poznaniu odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół województwa wielkopolskiego. Gospodarzami uroczystości byli: Dorota Kinal - wicewojewoda Wielkopolski i Elżbieta Walkowiak -Wielkopolski Kurator Oświaty. Najlepsi uczniowie z całego województwa, a wśród nich Małgorzata Grabianowska uczennica klasy IV THROR odebrali dyplomy z gratulacjami.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Stypendium może otrzymać jeden uczeń danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

wręczenie_nagrody

Małgorzta Grabianowska - klasa III THR

24 listopada 2014 r. Wojewoda Piotr Florek i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu wręczyli stypendia Prezesa Rady Ministrów. Najlepsi uczniowie  z całego województwa, a wśród nich MAŁGORZATA GRABIANOWSKA, uczennica  klasy III THR, odebrali dyplomy z gratulacjami. Małgosiu cieszymy się i gratulujemy wspaniałej postawy!

wręczenie nagrody

Małgorzata Kasper - klasa IV TŻ

22 listopada 2013 roku, uczennica lasy IV TŻ, Małgorzata Kasper odebrała w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnienie przyznawane jest uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Małgosia już po raz kolejny została w ten sposób nagrodzona za swoją sumienną pracę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wręczenie nagrody